Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Cezhraničné projekty – Uhrovec a Modrá

 

Cezhraničné projekty – Uhrovec a Modrá

 

            Obec Uhrovec (SR) v spolupráci s obcou Modrá (ČR) realizuje mikroprojekt „Cezhraničné projekty - Uhrovec a Modrá“. Mikroprojekt je spolufinancovaný Európskou úniou, z prostriedkov Fondu mikroprojektov spravovaného Trenčianskym samosprávnym krajom.

Cieľom mikroprojektu je zviditeľnenie cezhraničných partnerov - obcí Uhrovec a Modrá, prezentácia kultúrneho a historického dedičstva, dlhoročnej bohatej cezhraničnej spolupráce partnerov a spoločne zrealizovaných úspešných projektov prostredníctvom veľkého propagačného nástenného kalendára. Propagačný kalendár bude taktiež prezentovať súčasnosť oboch cezhraničných obcí, ako aj mikroregiónov Uhrovská dolina a Buchlov, ktoré disponujú množstvom významných kultúrnych pamiatok, pamätihodností a atraktivít, ale i aktívne pôsobiace kultúrne a športové organizácie. Plnofarebný dvojročný nástenný kalendár bude vydaný na roky 2016 a 2017. Kalendár sa bude nachádzať na internetových stránkach oboch cezhraničných obcí, čím sa vytvorí možnosť návštevníkom a turistom dozvedieť sa o spoločne zrealizovaných projektoch v rámci cezhraničnej spolupráce obcí Uhrovec a Modrá v jednom ucelenom propagačnom materiáli.   

Všetky aktivity realizované v rámci mikroprojektu „Cezhraničné projekty - Uhrovec a Modrá“ sa dňa 30. júna 2015 ukončia.


 

SeniorLinka

0800 172 500
bezplatné číslo

Fórum pre pomoc starším – národná sieť s finančnou podporou s poradenskou spoločnosťou Deloitte Slovensko
ponúka pomoc všetkým starším občanom v krízových situáciách.

webygroup
ÚvodÚvodná stránka